Projekt JezkovyVoci nás velmi zaujal a rády bychom Vám jej představily. Videa doporučujeme spíše pro starší předškolní děti.

Z webových stránek JezkovyVoci:

Ať už máte děti doma, na návštěvě nebo ve školce, určitě se dozvíte něco, co se vám i jim může opravdu hodit.

Ideální způsob, jak stránky používat, je podívat se na videa spolu s dětmi a potom s nimi na dané téma mluvit. Děti jasně uvidí, co se může stát. Vy jim můžete říct proč, můžete téma rozvinout, podrobně vysvětlit všechna rizika a odpovědět na všetečné otázky.

Ke každému tématu máte možnost stáhnout si nebo pročíst informace jak o prevenci, tak o první pomoci. Dětem můžete k rozhovoru vytisknout pracovní listy v podobě omalovánek. Pokud by vás zajímala problematika podrobněji, klikněte na důležité odkazy. Navíc se můžete zapojit do diskuze na dané téma a sdílet svoje zkušenosti nebo otázky s ostatními.

Věříme, že až to všechno pročtete a shlédnete, budete se cítit lépe připraveni na situace, které se stát mohou, ale nemusí.

JEŽKOVYVOČI ABY NEBYL MALÉR