Vážení rodiče, děkujeme že respektujete naše „rouškové“ opatření, děkujeme že nám přivádíte děti zdravé.

Během prvního pololetí budou z důvodu epidemiologické situace probíhat vzdělávací akce výhradně v mateřské škole. Budou to projektový den: Máme rádi přírodu 24.9. . Evropský školský sportovní den 25. 9.  a pro rodiny s dětmi v říjnu uspořádáme tradiční Bezpečnou cestu.

V momentální situaci nechceme navštěvovat divadelní představení nebo se účastnit větších hromadných akcí.

Třídní schůzky neproběhnou tradičním způsobem, zasílám Vám Školní řád a data lyžařské školy jsou 25. 1. – 29. 1. 2021 a plavecké školy od 6. 5. (celkem 8 lekcí) Všechny další informace ke kurzům Vám pošlu emailem. Na webu najdete fotografie z těchto kurzů z loňska.

Ve třídách se můžete domlouvat na individuálních konzultacích. Případně využít dotazování se na email msseveracek@seznam.cz, kde ráda odpovím všechny dotazy.

 

Jana Kratochvílová

ředitelka MŠ