Maxik_logo

CO JE MAXÍK a MAXÍKOVÁNÍ

a jak se budoucí školáčci připraví do základní školy:

V průběhu školního roku se těšíme na spolupráci s Vámi v oblasti přípravy dětí pro bezproblémový vstup do základní školy.

Velkým pomocníkem nám bude akreditovaný stimulační program MAXÍK zkušených odbornic na vzdělávání dětí PaedDr. Janhubové a Mgr. Bubeníčkové.

Děti se naučí všechny potřebné dovednosti pro čtení, psaní, počítání.  Naučí se pozornosti, správnému úchopu, sezení u stolu a hlavně dostanou chuť pracovat samostatně.

Program se skládá z 15 lekcí. Realizujeme ho od října do května.  Především v ranním programu, proto je důležité, abyste děti přiváděli nejpozději v 8:00.

Děti v rámci jednotlivých lekcí cvičí, píšou a plní nejrůznější zábavné úkoly, které je komplexně připraví do základní školy.

Zveme Vás ke společným setkáním, kde Vám přímo ukážeme, jak se Vaši budoucí školáčci vzdělávají a jak budete v programu pokračovat doma nebo také jak budete program realizovat při případné dlouhodobé nepřítomnosti dítěte v mateřské škole.