nahrávám mapu....

Ski Areál Kraličák

LYŽAŘSKÁ  ŠKOLIČKA  SKI  KRALIČÁK

Pondělí 21.1. – pátek 25.1.2019

Sraz:          7:20 ve vestibulu MŠ (prosíme o přesnost a pokud to půjde, o pomoc s lyžařskou výzbrojí do autobusu)

7:30 odjezd od MŠ

Příjezd: přibližně 12:45 (dle počasí)

Oběd všech lyžařů v MŠ ve 13:00 ve třídě Tučňáčků.

Ráno přiveďte děti pokud možno nasnídané.

Děti budou mít odhlášenou ranní svačinku.

Prosíme, nahlaste, komu není dobře v autobuse, dejte dětem lék ještě před odchodem do školky.

Do podepsaného batůžku nabalte:

Pití, dvě svačinky a něco sladkého.

Během lyžování dostávají teplý čaj.

Do batůžku ještě nabalte podepsané náhradní rukavice a lyžařskou kuklu nebo tenkou čepici.

Na batoh připněte viditelně podepsanou lyžařskou helmu.

Dále prosíme:

Do podepsané igelitky vložte podepsané lyžáky.

Do další podepsané igelitky vložte náhradní spodní prádlo, zateplené kalhoty a punčocháče.

Lyže také pečlivě podepište.

(náhradní oblečení spolu s lyžemi i helmou zůstanou uložené v chatě u sjezdovky, lyžáky si budou děti vozit domů na usušení.)

Děti budou nastupovat do autobusu v lyžařském oblečení, čepici a teplém zimním obutí.

Prosíme, zajistěte, aby děti chodily včas spát a ráno byly na sjezdovce odpočaté. J

Pokud Vám to pracovní a rodinné povinnosti jen trochu dovolí, přijeďte se v pátek 25.1. dopoledne (čas upřesníme) podívat, co se děti naučily – děti budou mít „závody“ na lyžích v maskách. Prosíme, připravte dětem masky, počítejte s tím, že musí mít helmu na hlavě i v maskách.

Rovněž je možné se kdykoli přijet na výcvik podívat.

Těšíme se na Vás J